Все адреса 41
  Все адреса 41

  Лабораторная диагностика

  Функціональна діагностика
  кардіограма (ЕКГ), кардіотокограма плода (КТГ), холтерівське моніторування
  Брекети в розстрочку, кредит
  Так
  Медичні послуги вдома
  Виклик педіатра додому, Виклик терапевта додому, Виклик кардіолога додому, Забір аналізів на дому, Виклик невролога додому

  Цены

  Гінекологія / Малоінвазивні оперативні втручання
  Аспірація з порожнини матки з в/в анестезією, біопсія ендометрія (зонд Пайпеля) 
  2 600 грн.
  Хірургія / Оперативні втручання на сечовому міхурі та уретрі
  ТУР-біопсія новоутворення сечового міхура 
  12 500 грн.

  Отзывы25

  Александр
  Назначено кучу не нужных анализов, я так понимаю для большей суммы в чеке. Неверный вывод и бесполезное лечение. Даже не... бесполезное, по мнению других врачей, данный препарат категорически нельзя принимать. К сожалению, не могу ничего хорошего сказать о данном докторе.
  София
  Отличный врач, приятное общение, как говорится человек на своем месте, быстро и качественно провела прием, описала мою с...итуацию и как с ней бороться, сдам дополнительные анализы и снова к ней.
  Saint Catherine
  Перший раз, коли я прийшла у медичний центр, на прийомі лікар вчив практикантку як вести записи, не виявилося матеріалів... для забору аналізів, а дівчина на ресепшені сказала мені "не заберете висновок лікаря, поки не заплатите", ніби я не збиралася платити. я написала відгук у книгу скарг, не отримала ніякого зворотнього зв язку, але переконала себе, що мені потрібно на прийом до лікаря з великим стажем роботи, а не в конкретний медичний центр. наступного разу, щоб потрапити на прийом, я чекала 20 хвилин. проте, коли сьогодні я запізнювалася на 15 хв, мене прийняти відмовилися, незважаючи на те, що мені треба було терміново потрапити до лікаря, бо, можливо, саме в результаті призначеного лікування мій стан погіршується. наступного тижня у мене немає змоги чекати, тому йду у іншу клініку, до іншого досвідченого лікаря. у підсумку, Ilaya - це приклад того, як власники вкладають гроші у маркетинг, а обслуговування лишається на рівні останньої районної лікарні.
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Лабораторная диагностика
  Киев, г. Ирпень, ул. Университетская, 2/1
  Укажите адрес места, на которое хотите оставить отзыв
  Добавить фото
  Этот сайт использует cookies
  Понятно